Mēnešalga:
1100 EUR
Valsts pārvalde
Atrašanās vieta:
Mazā Pils iela 17, Rīga

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde (Pārvalde) izsludina atklātu konkursu uz Pārvaldības daļas referenta personāla jautājumos ierēdņa amatu (uz noteiktu laiku līdz 1. oktobrim).

Prasības pretendentiem/-ēm:
-    atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
-    profesionālā augstākā izglītība;
-    vismaz 5 (piecu) gadu darba pieredze personāla vadībā;
-    praktiskā darba pieredze ar resursu vadības sistēmas “Horizon” personāla uzskaites moduli;
-    pieredze darbā ar personāla lietvedības dokumentu izstrādi;
-    vēlama darba pieredze valsts pārvaldē;
-    prasme darbā ar Novērtēšanas elektroniskās veidlapas informācijas sistēmu (NEVIS);
-    zināšanas un izpratne par darba tiesisko un valsts civildienesta attiecību reglamentējošo normatīvo aktu piemērošanu;
-    labas zināšanas un izpratne par personāla vadību un personāla lietvedību;
-    labas sadarbības un komunikācijas prasmes, orientācija uz attīstību, augsta atbildības sajūta
-    pieredze darbā ar datorprogrammām Microsoft Office;
-    teicamas latviešu valodas zināšanas;
-    teicamas lietvedības prasmes un pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmām.

Piedāvājam:
-    amatam noteikta 9 algu grupa ar mēnešalgu no 1100 euro (bruto) apmērā un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
-    profesionālu un draudzīgu kolektīvu, iespējas pilnveidot zināšanas kultūras mantojuma aizsardzības jomā.

Piesakot savu kandidatūru vakantajam valsts civildienesta ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Konkursa pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2021.gada 19.jūnijam. Pieteikumus jānosūta pa pastu (Rīga, Mazā Pils iela 17/19, LV-1050), pasta zīmogs ir ne vēlāk kā 2021.gada 19.jūnijs vai jāiesniedz Pārvaldes Klientu apkalpošanas centrā (Rīga, Pils iela 20), vai elektroniski uz e-pastu: personals@mantojums.lv šādi dokumenti ar norādi “Pieteikums konkursam uz Pārvaldības daļas referenta personāla jautājumos ierēdņa amatu”:
-    motivēta pieteikuma vēstule latviešu valodā;
-    parakstīts profesionālās darbības apraksts (Curriculum Vitae) latviešu valodā, vēlams sagatavot atbilstoši Europass CV standarta formai;
-    izglītību (diplomu) un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, ja izglītības dokuments vai grāds iegūts ārvalstīs, pievieno Akadēmiskās informācijas centra izziņu par to, kādam Latvijā piešķirtam izglītības dokumentam atbilst ārvalstīs iegūtais izglītības dokuments vai grāds;
-    personīgi parakstīts apliecinājums par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām (Apliecinājums ir atrodams NKMP mājaslapā www.mantojums.lv)

Informējam, ka, pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa pirmajā kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai kārtai!

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi atklāta konkursa ietvaros. Pretendentu personas datu apstrādes pārzinis ir Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde.

Pretendentiem jāpiesakās līdz